Kontakty GO Steel Frýdek Místek a.s.

Doručovací adresa :

GO Steel Frýdek Místek a.s.
Míru 3777
738 01 Frýdek-Místek
+420 558 482 445

E-mail :
info@gosteel.cz

GPS location :

49°41'41.527"N, 18°20'0.724"E
49.6948686N, 18.3335344E

Detailní kontakty

Funkce

Telefon; e-mail

Statutární ředitel

+420 558 481 200;

Ivo.Chmelik@gosteel.cz

Vedoucí úseku Finance

 

+420 558 481 400;

Jiri.Kaiser@gosteel.cz

Vedoucí úseku Výroba a technika

+420 558 483 600

Miroslav.Dolezalek@gosteel.cz

Vedoucí úseku Prodej a marketink

+420 558 482 402;

Stanislav.Pustejovsky@gosteel.cz

Vedoucí úseku Personální záležitosti

+420 558 482 323;

Zdenek.Michenka@gosteel.cz

Vedoucí úseku Servis

+420 558 482 572

Libor.Mikulec@gosteel.cz

Vedoucí úseku Nákup

+420 558 483 642

 Ales.Pustka@gosteel.cz

 

Každý pracovník, který má přístup k elektronické poště, má e-mailovou adresu v následujícím tvaru:
jmeno.prijmeni@gosteel.cz

 

 

Telefonní čísla prodejců jednotlivých produktů:

 

Produkt

Telefon

Elektrotechnické oceli

+420 558 482 610

+420 558 482 709

Nelegované a legované oceli

+420 558 482 849

+420 558 483 946