Kariéra v GO Steel Frýdek Místek a.s.

Volná pracovní místa

Dělník do výroby

Na DPP hledáme zaměstnance do provozu - žíhárna, úpravna. Jedná se o směnné provozy - nepřetržitý režim. Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme po zapracování možný přechod do kmenového stavu na HPP a s tím spojené zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, prémie a další. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Posunovač - vedoucí posunu

Do HPP hledáme zaměstnance na pozici posunovač - vedoucí posunu. Požadujeme odbornou zkoušku D-903, znalost předpisu o organizování dráhy a drážní dopravy. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, roční prémie a další zaměstnanecké benefity. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pracovník v dopravě

Do HPP hledáme zaměstnance na Dopravu. Náplní práce je práce v kolejišti - opravy, odstraňování závad, zimní údržba, obsluha strojů. Znalost svařování plamenem a el. obloukem výhodou, není podmínkou. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, roční prémie a další zaměstnanecké benefity. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Životopisy zasílejte na: martina.svrckova@gosteel.cz