Kariéra v GO Steel a.s.

Volná pracovní místa

Provozní elektrikář

Náplň práce
  • Oprava strojů a technických zařízení v nepřetržitém provozu
  • Příprava náhradních dílů
  • Elektroinstalační a údržbářské práce
Požadujeme
  • Odborné vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Platné osvědčení z vyhlášky 50/1978 sb.
  • Základní dovednosti s MS Office
  • Řidičské oprávnění je výhodou
Nabízíme
  • Nástup možný ihned
  • Zajímavé platové podmínky a benefity - 5 týdnů dovolené, dotované stravování, penzijní připojištění, odměny za hospodářské výsledky, rekondice a další
  • Zaškolení pod dohledem odborníků

Letní brigáda pro studenty

Po dobu celopodnikových oprav v termínu od 31.7. - 8.8. 2021 hledáme:

  • Pomocný dělník, hodinová sazba 120,- Kč
  • Ranní směny od 6:00 do 18:00 hodin
  • Dobrý zdravotní stav a věk od 18 let

Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 606 514 728 nebo 558 482 324, p. Kohútová Pavla

GO Steel a.s., ul. Míru 3777, Frýdek-Místek hledá brigádníky (zatím požadavky jen - muži) pro letní měsíce červen - srpen 2021.

  • Věk od 18 let
  • Dobrý zdravotní stav
Pracovní pozice

  • Manipulační dělník - úprava kolejiště, kosení trávy, nátěry
  • Balení distribučních svitků na Balicí lince
  • Operátor na provoze Mořírna a Žíhárna
Sazba 105,- Kč / hod., příplatky za odpolední a noční směny, soboty, neděle, příplatky za riziko

Brusič kovů

Náplň práce:

  • Oprava a údržba strojů a technických zařízení
  • Broušení válců, montáže
  • Zámečnické a údržbářské práce

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru, nejlépe zámečník
  • Praxe výhodou

Jeřábník

Požadujeme:

  • Platný jeřábnický průkaz sk. A
  • Vazačský průkaz výhodou

Zámečník

  • Oprava strojů a technických zařízení provozu
  • Svářečské, vazačské a jeřábnické práce

Požadujeme:

  • Odborné středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru, nejlépe zámečník
  • Základní kurz svařování elektrickým obloukem a plamenem
  • Praxe v zámečnickém oboru je výhodou

Nabízíme:

Životopisy zasílejte na: kariera@gosteel.cz